Nulled - Wordfence Premium 7.5.4 Nulled – WordPress Güvenlik Eklentisi | SecNulled - Nulled Script - Ücretsiz Script İndir

Wordfence-Premium-7.5.4-Nulled-WordPress-Security-Plugin.png


Wordfence Premium, WordPress'i korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç nokta güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir. Tehdit Savunması Feed'imiz, Wordfence'i web sitenizi güvende tutmak için ihtiyaç duyduğu en yeni güvenlik duvarı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve kötü amaçlı IP adresleriyle donatır. Bir dizi ek özellik ile tamamlanan Wordfence Plugin , mevcut en kapsamlı güvenlik seçeneğidir.​


Wordfence WordPress Eklenti Özellikleri​

 • Sızan Parola Koruması
  Veri ihlallerinde çalınan parola bilgilerini kullanan saldırılara karşı sitenizi koruyun. Bilinen güvenliği ihlal edilmiş parolaları kullanan yöneticilerin oturum açmalarını engelleyin.
 • Sızan Parola Koruması
  Veri ihlalleri son zamanlarda çok yaygın hale geldi ve saldırganları milyonlarca kullanıcı adı, parola ve diğer hassas verilerle donattı. Ne yazık ki, bu bilgilerden yararlanan vahşi WordPress sitelerine saldırılar görüyoruz.
 • Gelişmiş Manuel Engelleme
  Tüm kötü niyetli ağları ve kalıp eşleştirme ve IP aralıklarına dayalı olarak şüpheli niyetleri gösteren herhangi bir insan veya robot etkinliğini hızlı ve verimli bir şekilde engelleyin.
 • Ülke Engelleme
  Açıkça kötü niyetli faaliyetlerde bulunan ülkeleri engellemek, bir saldırı sırasında sitenizi korumanın etkili bir yoludur. Premium Özellik.
 • Dosyaları
  Onar Wordfence, bir saldırıdan kurtulmanıza yardımcı olmak için kaynak kodu doğrulama özelliğimizi kullanır. Çekirdek, tema ve eklenti dosyalarında nelerin değiştiğini söyler ve onları onarmaya yardımcı olur.
 • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama
  Mevcut en güvenli uzaktan sistem kimlik doğrulama biçimlerinden birini kullanarak kaba kuvvet saldırılarını kalıcı olarak durdurun.
Yazar
Root
İndirilme
4
Görüntüleme
13
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Root ait diğer kaynakar

Üst